1 / 7
TWIST 2 GO- Mal masazer
249 €
Цената е фиксна
04.08.2020 13:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

TWIST 2 GO - Мал масажер

-Германско производство
-Можност да работи без струја
-Греење
-Удобна форма


Технички спецификации:

Димензии 35 x 23 x 15 см
Тежина: 2кг
Моќност: 24W

Опција за плаќање до 6 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

Casada
Потврден огласувач
070315226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам