1 / 5
SMART V - Fotelja za masaza masazer
1.900 €
Цената е фиксна
04.08.2020 13:31

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Фотелја за масажа - SMART V

-Германско производство
-SolidTex материјал
-Фотелја+масажер за нозе

Технички спецификации:

Фотелја: 107.5 x 76 x 76 cm
Масажер за нозе: 56 x 47.5 x 47 cm

Фотелја: 45.5 кг
Масажер за нозе: 12.5 кг

Фотелја: 70w
Масажер за нозе: 30w

Време на работа: 15мин
braintronics®: 21мин

Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

Casada
Потврден огласувач
070315226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам