1 / 4
QUATTROMED V - Podloga za masaza masazer
899 €
Цената е фиксна
04.08.2020 13:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Подлога за масажа, масажер QUATROMED V

-Германско производство
-SolidTex материјал
-3D Масажа
-Масажа со ЖАД


Технички спецификации:

Димензии на задната страна: 75 x 45 x 20 см
Димензии на седиште: 7.5 x 45 x 42 см
Тежина: 10кг
Моќност: 60W
Време на работа: 15мин


Опција за плаќање до 12 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

Casada
Потврден огласувач
070315226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам