1 / 4
CANOO V - Masazer za noze
800 €
Цената е фиксна
04.08.2020 14:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

CANOO V - Масажер за нозе

-Германско производство
-Квалитетна масажа на стапалата
-GUA SHA
-Рефлексологија
-Масажа на горните мускули
-Масажа на 8 клучни акупресурни точки

Технички спецификации:


Димензии 45 х 54 х 60 см
Тежина: 24,5 кг нето/ 27 кг бруто
Моќност: 120W
Време на работа: 15мин

Опција за плаќање до 6 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

Casada
Потврден огласувач
070315226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам