1 / 4
FOOT INN - Masazer za noze
350 €
Цената е фиксна
04.08.2020 14:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

FOOT INN - Масажер за нозе

-Германско производство
-Квалитетна масажа на стапалата
-Воздушна компресија
-Валјак за стапала
-Греење


Технички спецификации:

Димензии 36 x 34,5 x 16 см
Тежина: 2кг
Моќност: 18W
Време на работа: 15мин

Опција за плаќање до 6 рати без камата преку НЛБ, Дајнерс и Стопанска банка.

www.casada.mk
+38970 315 226
+38971 395 484

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

Casada
Потврден огласувач
070315226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам