1 / 4
Ps3 cipuvana
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2020 14:36

Чаир / Скопје

Itno Prodavam PS3 chipuvan so gta 5 need for speed skate 3 ww2k17 komplet i so volan + 6 igri so CD

Komplet 130 euro
Bez volan 120 euro

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Маси

Се продава / Можна е замена од:

Ubejd
Потврден огласувач
078432396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам