1 / 3
Obraci za bubrezi/resetki bmw serija 1 e87
20 €
29.09.2021 17:37

Македонски Брод

Se prodavaat obraci za bubrezi/resetki vo crna boja. Bubrezite/resetkite se sostaveni od dva dela (obraci i resetki) so toa sto istite moze da se namestat na vasite postoecki resetki bez da se zamenuvaat komplet.
NAPOMENA: Se prodavaat samo obracite.
Cena: 20 eur.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078383249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам