1 / 8
Apartman AnaMarija vo Centar
1 МКД
13.06.2022 13:48

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

28 m²

Греење:

Струја

Klima
Televizija
Wi-Fi
Parking
2 minuti do Centar
Se izdava za prestojnite praznici ( vodici , veligden ..itn ) cena po dogovor .

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Ацко Илкоски
Потврден огласувач
38977603786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам