1 / 1
Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур
390 €
09.03.2023 20:44

Неготино / Неготино

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. Гуми протект Неготино
Перфектна состојба. 15 бари.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991.....043371220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам