1 / 9
KOPACKI Original (Nike,Puma,Adidas)
1.100 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 21:50

Охрид / Охрид

Prodavam original kopacki nekolku modeli mnogu malce koristeni, socuvani kako novi
Site se po eden par
* Nike 45,5 PRODADENI *
Adidas - 38
Puma - 37
Nike - 35
Prakam po kargo !!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071231497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам