1 / 1
Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон
590 €
06.06.2023 20:15

Неготино / Неготино

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 457 991. Неготино

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од: Претпријатие

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075 457 991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам