1 / 4
2×Man avtobusi mozi zamena
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2023 12:58

Битола / Битола

Super sostojba novi gumi novi disk ,plocki,

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

Pece
Потврден огласувач
076482770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам