1 / 4
Се продава плац
1 €
Цената не е фиксна
04.08.2020 19:56

Виница / Виница

Квадратура:

450 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 450 м2, извршен ископ и се наоѓа на 20м од асфалтирана улица. Цена по договор. Повеќе информации на тел. 071-636-078.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Никола Митев
Потврден огласувач
071636087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам