1 / 2
Delovi za Mercedes C220 CDI 2006 FACELIFT
77.757.761 МКД
05.01.2023 09:33

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi za Mercedes C220 CDI 2006
FACELIFT

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077757761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам