1 / 11
VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 ks.2005 god.
4.200 €
29.11.2022 07:05

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 ks.2005 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам