1 / 6
Yamaha virago
2.300 €
20.12.2020 09:27

Брвеница / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Туринг

Година:

1996

Модел:

Coper yamaha

Километри:

25000

Coperot e vo.odlicna sostojba registrtiran poninato relani 26iljadi km ne e vozen mnogu nikogas padnat servis napraven pred sezona

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071228226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам