1 / 3
Nov Ganc Velosiped Venum Green Chilly Disk
9.000 МКД
20.08.2020 17:33

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

Останато

Се продава Нов Венум грин чили диск

Големина на тркала: 24"
Алуминиумски рам: 14”
Висококвалитетни гуми Wanda 24” x 1,95
Менувач преден и заден Shimano
21 speedRapid Fire Tourney Index EF500 + Shimano
Алуминиумски рачки за кочници
Vader Sport-S седиште со М6 Qick Release
Дупли алуминиумски бандажи
Предна и задна диск кочница
Средна осовина со затворен касетен систем
Метални педали со лагери
Кикстанд потпирач

http://www.agrotehna.com.mk/ShopDetal.aspx?ArticleID=25192&i=2257&l=MK&q=&SupplierArticleID=GRIN%20^ILI%20DISK%20CRN/ZELEN%2024%226.0&Action=4

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

T
Потврден огласувач
077972501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам