1 / 1
PRODAVAM DUSEG ZA SPALNA
По Договор
28.02.2021 15:16

Виница / Виница

Prodavam mnogu malku koristen,vo odlicna sostojba Duseg za spalna soba so dimenzii 160x200
Inf.070 518 222

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070518222
Испрати Е-маил до огласувачот