1 / 10
Potopni pumpi, Hidrofori, Raketni pumpi,Vodni pumpi
1 €
17.06.2022 07:17

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Agrotehnika istok stip 071 367 690
Vrsime prodazba na Poveke modeli na Potopni pumpi, Raketni pumpi , Hidrofori, BENZISKI , DIZEL I elektricnipumpi so razni golemini.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од: Претпријатие

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП
Потврден огласувач
071367690
077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам