Купувам плац во Кучково
10 МКД
06.08.2020 11:26

Карпош / Скопје

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Купувам плац во Кучково

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Slobodan
Потврден огласувач
070365445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам