1 / 9
Рачно изработени уникатни чаршави
1 €
23.12.2021 19:44

Скопје Центар / Скопје

Се продаваат рачно изработени уникатни чаршави како декорација за маси, комоди, витрини, полици, разни големини и дезени

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Се продава од:

Branko Babalievski
Потврден огласувач
078255541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам