1 / 3
lamba protiv komarci
249 МКД
06.08.2020 11:29

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

-lambite se novi i efikasni 15w led
-tel za kontakt 076-666-533
-viber
- prajcame po kargo niz cela mk

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

led reflektori 20w 30w 50w 100w

399 МКД

led reflektori 20w

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам