1 / 1
Cesma so protocen bojler
1.199 МКД
16.06.2022 17:30

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Protocen bojler, cesma...
Instant topla voda, vo rok od 3 do 5 secundi, voda so toplina od 30 do 60 stepeni celziusovi.....
Pritisok na voda 0.04-0,5MPa
Snaga 3000Wati
Raboti direktno na struja od 220V
dzidna cesma
prajcame po kargo niz cela mk

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

usb zvucna kartica

200 МКД

veb kamera

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам