1 / 6
Boss DS1 pedala - distorzija so mod za mid boost
50 €
Цената е фиксна
23.11.2020 13:36

Куманово / Куманово

DS1 so vgraden switch mod koj dava boost na mid range frekfencija i pridonesuva za poispolnet i masiven zvuk.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071454090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам