1 / 4
Konvekciski pecki marka Unox
800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2020 16:11

Скопје Центар / Скопје

Prodavam koristeni konvekciski pecki marka Unox, zaedno so aspirator.

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
38971242430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам