1 / 1
Термо Цер 6кв.
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 18:43

Струга / Струга

Исправна термо печка 6 кв. Цена по договор. тел. 078 360 138

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Viktorija
Потврден огласувач
070555509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам