1 / 2
Micro G-Bike - trcalce nad 2 god.
50 €
Цената е фиксна
09.06.2021 15:38

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Micro G-Bike - balance bike ili trcalce za deca nad 2 god. Golemina na trkala 100 mm. Aluminium - Made in Swiss.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078210189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам