1 / 11
Se izdava nov apartman
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 18:01

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

47 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Bulevar,,Turisticka,,

Se izdava nov apartman vo centarot na gradot

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Biljana
Потврден огласувач
070608683
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам