Se prodava plac vo Bardovci
1 €
25.08.2020 07:53

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Bardovci 5700m2 so moznost za delba, imoten list br.683, tel za kontakt 070/528-079

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Violeta
Потврден огласувач
071817017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам