оглас за пица мајстор
По Договор
30.05.2022 13:21

Скопје Центар / Скопје

Ресторан во центарот на градот има потреба од пицер и пекар.Телефон за контакт 075-220-504

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

restoran
Потврден огласувач
023214200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам