1 / 1
Cevli od br.25 - 35 chevli чевли
400 МКД
Цената е фиксна
31.12.2021 20:35

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Останато

Големина:

<30

Боја:

Други

Mashki chevli, zimski i letni od br. 25 - 35 koristeni, dobro sochuvani.

Kontakt: 070/547 269

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

iko
Потврден огласувач
070254323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам