1 / 6
Velosiped Kalkhoff Di2 tehnologija...besprekoren..!!
800 €
Цената е фиксна
50.000 €
19.02.2023 17:53

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Velosiped Kalkhoff Di2 tehnologija automatic-tiptronic (ne e elektricen) no e so elektronika. Celiot e blindiran, vrvni Shimano koponenti...
Nema da bidam vo MK narednite 2 godini i taka ke stoi bez veza.

Cenata e fiksna molam samo za tie sto razbiraat.

Za site informacii na Viber na ovoj broj....070/230320

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Centar
Потврден огласувач
077933367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам