1 / 11
JVC Micro 2.1 USB Dock Station
6.500 МКД
Цената не е фиксна
18.05.2022 12:12

Босилово / Струмица

Donesen od Svajcarija i e vo perfektna sostojba! JVC marka 2.1 micro system, mal ama mnogu moken,so Dock station, za ajfon ili ajpod, USB, FM stanici 3.5mm Jack,so ekvilajzeri itn. so subwoofer dva sateliti i pojacalo! Kompleten so site kablovi!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070556019 075468710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам