1 / 2
Huawei Lo1
600 МКД
15.08.2021 10:55

Кичево

Марка:

Huawei

Модел:

Lo1

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Zaklucen na logo za delovi

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

sinisa
4juli 148!7
Потврден огласувач
078342431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам