1 / 1
Smetkovodstvo APMM - besplaten paket i povolnosti
1 €
28.11.2020 09:19

Скопје Центар / Скопје

Понуда за СМЕТКОВОДСТВЕНИ УСЛУГИ со бесплатни пакети и попусти
Интегрирани услуги со персонализиран пристап за целосна на грижа за Вашиот бизнис !
Со потпишување на годишен договор за сметководствени услуги, добивате бесплатен пакет од интернет маркетинг услуги и специјални попусти за :
 Консултантски услуги
 Преведувачки услуги
 Правна заштита
 Обуки за вработени
 Организација на настани
Бидете дел од семејството на АПММ !
Закажете состанок на контакт тел.: 070 472 562
Ве очекуваме !
АПММ

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Prevod
Потврден огласувач
071277738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам