1 / 5
Volkswagen Passat TDI Variant
1.900 €
Цената не е фиксна
10.03.2023 16:57

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.11625

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Климатроник, ABS, Airbag, алуминиумски бандажи, кожни седишта, сервисиран и сменат ребраст

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
075484646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам