1 / 2
3D LUSTERI 4 MODELI
1.250 МКД
Цената е фиксна
12.01.2021 09:12

Тетово / Тетово

PRODAVAME 3D LUSTERI NA MALO I GOLEMO EXTRA CENI 1250 DEN

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам