1 / 9
Plac vo Berovo Ablanica
12.000 €
Цената е фиксна
06.08.2022 18:10

Берово / Берово

Квадратура:

577 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava plac vo Berovo vo vikend naselbata Ablanica.Na placot I'ma 30tina drva od koi 3 se stari borovi ( 100 godishni primer). imoten list broj 4881. parcela broj 7723/3.
Placot se naoga 130 metri od crkvata СВ.НЕДЕЛА И СВ.ПАРАСКЕВА-БЕРОВО. Rekata e na 200 m od placot. Livadata e 50 m nad placot.
Cena 12000 evra, fiksno. 070541886

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
070541886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам