Vrati za daewoo matiz
10.000 МКД
Цената е фиксна
14.08.2020 20:28

Гостивар / Гостивар

1.Vozacka vrata komplet
2.Sovozacka vrata komplet
3.Zadna leva vrata
4.Zadna desna vrata komplet
5.hauba (napred) site so zelena boja
1a.zadna leva vrata
2a.zadna desna vrata zolta boja dvete vkupno 6 vrati od daewoo matiz so stakla i obicni mehanizmi i edna hauba po cena od 10.000 denari za posebno druga cena

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од: Претпријатие

NB-Holding Dooel
Потврден огласувач
077587197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам