1 / 2
Knigovodstveni uslugi - biro za knigovodstvo
1 €
Цената е фиксна
11.12.2020 18:59

Скопје Центар / Скопје

Книговодствени услуги
• Водење деловна евиденција
• Изготвување на сметководствени документи
• Книжење на банкарски изводи
• Пресметка на ДДВ
• Пресметка на останати даноци
• Изготвување на даночни пријави
• Изготвување на месечни извештаи за интерни потреби
• Изготвување на други извештаи пропишани во локалното законодавство
• Изготвување и книжење на патни налози
• Евиденција на основни средства и пресметка на амортизација
• Месечна контрола на документацијата,издадените фактури и остварениот промет
• Кадровска евиденција
• Изготвување на завршна сметка
• Достапност- секојдневно во работното време
• Даночни совети и консултации – личен сметководител
КОНТАКТ : 070 472 562
ЕМАИЛ: smetkovoditel@apmm.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Preveduvacki uslugi
Потврден огласувач
072599548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам