1 / 1
SWAROVSKI komplet
2.720 МКД
05.02.2021 14:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Елегантни ланчиња со swarovski кристали препокриени со родиум - кој ја минимализира можноста за појава на алергиски реакции. Со секој купен комплет добивате 20% попуст. Доаѓаат спакувани во swarovski-кутивче кое содржи и сертификат. Не потемнуваат, супер се за секојдневна употреба. Претставуваат совршен подарок за родендени, матурски и сл. Прашаме и по карго. Контактирајте и за повеќе избор.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Stainless steel накит / Ланчиња

Се продава од:

Nina
Потврден огласувач
078 275 549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам