1 / 8
Справи за вежбање
2.100 €
Цената е фиксна
08.08.2022 16:43

Охрид / Охрид

Справите се продаваат сите заедно
За повеќе информации јавете се на:
072/302-807

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
075484646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам