Rabota vo Svajcarija
5.000 €
08.08.2020 20:09

Охрид / Охрид

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Renomirana firma vo cirih-market migros-bara magacioneri i pomoshnici za zelencuk i ovoshje.
-uslovi:da ne se postari od 40 godini i da imaat evropski pasosh.
-Samo za mashli lica.
Vrabotuvanje na neopredeleno vreme,obezbedej smestaj. Precek na aerodrom vo cirih.
Za podetalni informacii na:
Viber:0038979272511

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
0038979272511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам