1 / 8
mikser Tefal
900 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.08.2021 14:33

Куманово / Куманово

prodavam mikser Tefal , ima 2 vida lopatki za mesanje i 5 brzini. koristen , vo ispravna sostojba, raboti besprekorno
Za poveke info pisete na mejl ili na viber 071 3101017.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Миксери

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам