1 / 3
Staro Radio Melodija E 71
3.000 МКД
10.09.2022 23:19

Аеродром / Скопје

Prodavam radio Melodija E 71 staro priblizno 50 godini. Raboti na lampi, koga se vklucuva se ceka nekoi 20 sekundi da zagreat lampite za da pocne da sviri. Od zadnata strana treba da mu se prikluci antena.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
071583414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам