1 / 9
издаваме соби во Стар Дојран
500 МКД
Цената е фиксна
12.08.2022 10:39

Дојран / Гевгелија

собите се 350 метри од плажа,прекрасен поглед,,клима,вифи,паркинг,со едно купатило и една кујна,500 денари од вечер кревет. резервација на 070266662 076923360

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

ЛУКА
Потврден огласувач
070 266 662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам