1 / 2
рачна инокс мелница
12.000 МКД
10.08.2020 08:07

Илинден / Скопје

мелница со две нивоа за мелење , за мелење на- ораси,бадеми,лешник,. материјал инокс

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

зоран
Потврден огласувач
078750460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам