BARAM RABOTA..
По Договор
30.11.2021 06:12

Битола / Битола

Категорија:

Безбедност и заштита

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota

kako vozac so B C E kategorija
mozi i magacioner
mozi i Strazar
mozi so skrateno rab vreme..
ponudete ke se dogovorime ...
so rabotno iskustvo ....

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
076485687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам