1 / 9
Golf 5 4x4
5.800 €
10.08.2020 16:36

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlicna sostojba redovno servisiran 4 novi gumi 4x4 kolata e bez maana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071228226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам