1 / 1
Куќа во с.суводол
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2021 12:58

Македонски Брод

Број на соби:

2

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

С.суводол

Повеќе информации на
078241569

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Drasko
Потврден огласувач
078241569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам